Tarsus ZİÇEV ile Dönem Sonu Partimiz

Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı ZİÇEV’in Tarsus Şubesinde eğitim alan öğrenciler ile bu yılki dördüncü buluşmamızda, 1.  Eğitm-Öğretim dönemini keyifli bir parti ile kapattık.

Bu dönem yapılan çalışmaların sonuncusu olarak düzenlenen partide Okulumuz Aktivite Koordinatörü Gülay Damar ve okulumuzun Psikolojik Danışmanlarından Özlem Algan’a, her zamanki gibi, 10. sınıf akran rehberlerimiz eşlik etmişlerdir. Akran rehberlerinin almış olduğu hediyeler, yine akran rehberlerinin kendileri tarafından ZİÇEV’li kardeşlerine verilmiş, sonrasında da lezzetli yiyeceklerin hep birlikte yenmesinden sonra müzik ve dans ile eğlenceli bir günün yaşanması sağlanmıştır. TAC’de olmaktan keyif aldıklarını, buraya davet edilmenin kendilerini çok mutlu ettiğini söyleyen ve her fırsatta öğrencilerimize, öğretmenlerimize teşekkür eden ZİÇEV öğrencileri ile çalışmalar eğitim ve öğretim yılının 2. döneminde de hız kesmeden devam edecektir.

TAC için olmazsa olmazlardan biri olan toplum hizmeti çalışmalarına katkı sağlayan tüm akran rehberlerine bir kez daha teşekkür eder bu tür çalışmalarımızın hız kesmeden devam edeceği haberini paylaşmak isteriz.